Naše maloobchodní prodejna AHAVA Praha, Milady Horákové 76, Praha 7 je otevřena od pondělí do pátku od 10 do 17 hod. Těšíme se na Vaši návštěvu! VAŠE AHAVA

Hydratační mýdlo se solí z Mrtvého moře 100gr

4 hodnocení
207 Kč
Skladem

Moisturizing Salt Soap  100gr

Unikátní hydratační mýdlo obohacené o Sůl z Mrtvého moře a patentovanou složku Osmoter™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře, jemně hloubkově čistí póry, hydratuje, revitalizuje pokožku a obnovuje její přirozené pH. Mýdlo je vhodné pro citlivou, mastnou, začervenalou pokožku, na kůži postiženou psoriázou, dermatitidou a různými druhy ekzémů. 

Vegan Like all AHAVA products have always been

 

Můžeme doručit do:
21.6.2024
Kategorie: ČIŠTĚNÍ PLETI

Unikátní hydratační mýdlo obohacené o Sůl z Mrtvého moře a patentovanou složku Osmoter™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře, jemně hloubkově čistí póry, hydratuje, revitalizuje pokožku a obnovuje její přirozené pH. Mýdlo je vhodné pro citlivou, mastnou, začervenalou pokožku, na na kůži postiženou psoriázou, dermatitidou a různými druhy ekzémů. 

 

Hydratační mýdlo se Solí z Mrtvého moře

  •  obnovuje pokožku díky 21ti Minerálům z Mrtvého moře a patentované složce Osmoter, které uzamykají vlhkost hluboko v pokožce
  •  obsahuje Sůl z Mrtvého moře a aktivní přírodní složky, které jemně čistí, hydratují, vyživují a revitalizují pokožku
  •  regeneruje buňku po buňce a obnovuje přirozené pH pokožky
  •  je vhodné pro citlivou, mastnou, začervenalou pokožku, na kůži postiženou psoriázou, dermatitidou a různými druhy ekzémů
  •  hloubkově čistí pokožku, dokonale odstraňuje nečistoty z pleti a nevysušuje ji

 

soup S_1                                                                         web mydlo    

      POUŽITÍ

                 

Aplikujte na vlhkou pokožku, vmasírujte a pak smyjte teplou vodou.

Není vhodné pro děti do 3 let.

Nepoužívejte prosím tento výrobek v případě, že jste přecitlivělí anebo alergičtí na jakoukoliv složku obsaženou ve výrobku – viz. Složení – Ingredients.

 

 

      DEAD SEA SALT – SŮL Z MERVÉHO MOŘE

Mrtvé moře je výjimečné místo na Zemi a je jedinečným pramenem doslova životadárné vody, která navrací pokožce zdraví a krásu.

Voda z Mrtvého moře obsahuje největší koncentraci Minerálů na světě, neuvěřitelných 34%!

Sůl z Mrtvého moře je plná těchto Minerálů, pomáhá relaxovat duši i tělo, unavené svaly, regeneruje a obnovuje pokožku, odstraňuje z ní odumřelé buňky a navrací její přirozenou rovnováhu a jemnost.

 

 

      OSMOTER

 

Co je na kosmetice AHAVA jedinečné - Minerální pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje její regeneraci a přispívá k udržení optimální hladiny vlhkosti pleti. Chrání pokožku proti škodám způsobených znečištěným ovzduším a zpomaluje proces stárnutí pleti. Výsledkem je obnovená pružnost, zdravější a neuvěřitelně měkká pokožka s mladistvým vzhledem.

 

Všechny výrobky AHAVA obsahují exkluzivní Minerální pleťový Osmoter™.

 

 INGREDIENTS - SLOŽENÍ