Naše maloobchodní prodejna AHAVA Praha, Milady Horákové 76, Praha 7 je otevřena od pondělí do pátku od 10 do 17hod. Těšíme se na Vaši návštěvu. VAŠE AHAVA

Mineral Radiance Čistící gel 100ml

8 hodnocení
450 Kč
Momentálně nedostupné

Mineral Radiance Cleansing Gel 100ml

Revitalizační čistící gel obsahuje patentované složky s 21ti Minerály z Mrtvého moře a aktivní přírodní složky, které hloubkově čistí póry, odplavují nečistoty, detoxikují, chrání, regenerují pokožku a navracejí jí rovnováhu, energii a záři. Gel bez obsahu Olejů a Sulfátů chrání pokožku před poškozením vlivem městského znečištěného prostředí. Je vhodný pro všechny typy pleti, především pak pro problémovou, mastnou a smíšenou pleť.

Vegan Like all AHAVA products have always been

Můžeme doručit do:
29.11.2023
Kategorie: ČIŠTĚNÍ PLETI
Položka byla vyprodána…

Revitalizační čistící gel obsahuje patentované složky s 21ti Minerály z Mrtvého moře a aktivní přírodní složky, které hloubkově čistí póry, odplavují nečistoty, detoxikují, chrání, regenerují pokožku a navracejí jí rovnováhu, energii a záři. Gel chrání pokožku před poškozením vlivem městského znečištěného prostředí.

 

Mineral Radiance Čistící gel 

  •  obsahuje vysokou koncentraci 21 Minerálů z Mrtvého moře a patentovanou složku Osmoter™, které uzamykají vodu hluboko v pokožce
  •  obsahuje patentované složky OsmoGuard™ a Signaline S™, které udržují vlhkost v pokožce, regenerují a dodávají energii
  •  obsahuje Aloe Vera, Jojobu a aktivní přírodní složky, které zklidňují a regenerují pleť
  •  optimalizuje strukturu pokožky a zlepšuje její funkce k vlastní obnově
  •  hloubkově čistí póry, odplavuje všechny nečistoty, detoxikuje a
  •  chrání pokožku před poškozením vlivem městského  prostředí díky patentované složce PolluStop™
  •  neutralizuje podráždění pleti
  •  dodává pleti energii, záři a zanechává ji svěží
  •  neobsahuje Sulfáty
  •  vhodný pro všechny typy pleti, především pro problémovou, smíšenou a mastnou pleť

 

MR gel_1                                                   cist gel

 

   POUŽITÍ

  

Aplikujte dostatečné množství na vlhký obličej kromě oblasti očí, jemně vmasírujte a pak opláchněte teplou vodou.

Produkt není vhodný pro děti do 3 let.

Nepoužívejte prosím tento výrobek v případě, že jste přecitlivělí anebo alergičtí na jakoukoliv složku obsaženou ve výrobku – viz. Složení – Ingredients.

 

 

   MINERAL RADIANCE

Spojením patentovaných složek Osmoter™, OsmoGuard™ a PolluStop™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře, vznikla řada Mineral Radiance, která chrání pleť před poškozením způsobeným městským prostředím a dodáva pleti energii, záři a ochranu.

 

 

   OSMOTER

 

Co je na kosmetice AHAVA jedinečné - Minerální pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje její regeneraci a přispívá k udržení optimální hladiny vlhkosti pleti. Chrání pokožku proti škodám způsobených znečištěným ovzduším a zpomaluje proces stárnutí pleti. Výsledkem je obnovená pružnost, zdravější a neuvěřitelně měkká pokožka s mladistvým vzhledem.

 

Všechny výrobky AHAVA obsahují exkluzivní Minerální pleťový Osmoter™.

 

 INGREDIENTS - SLOŽENÍ