Lifestyle

Svoboda & Williams logo

BYDLENÍ

Svoboda & Williams je renomovaná pražská realitní kancelář, která nabízí k prodeji a pronájmu rezidenční i komerční nemovitosti v Praze a Brně. Svoboda & Williams pracuje pouze s nemovitostmi vysoké kvality a poskytuje rychlé a profesionální doprovodné služby.

 
Prague Stay logo

CESTOVÁNÍ

Prague­Stay.com nabízí apartmány pro vaši dovolenou s kompletním servisem ve vyhledávaných a atraktivních lokalitách Starého Města a Malé Strany v Praze. Apartmány jsou komfortní a stylově zařízené, přímo stvořené pro nezapomenutelnou dovolenou v Praze. Na webových stránkách též naleznete souhrnné informace o Praze.

 
DMX Gear logo

LUXUSNÍ MÓDA

DMXgear, největší nákupní galerie s luxusním pánským spodním prádlem v Česku a na Slovensku. Mezi nejznámější nabízené značky patří Andrew Christian, 2(X)IST, Calvin Klein, Diesel, Gregg Homme, Joe Snyder. V nabídce DMXgear naleznete pánské slipy, pánská tanga, boxerky, trenýrky, jockstrapy/jocksy, string tanga, ale i širokou nabídku triček, kraťasů a elastický kalhot, krátkých elasťáků, vysokých ponožek a dalšího sportovního oblečení.

Garanance nejnižší ceny, dárek ke každé objednávce, dopravu nad 1 500 Kč zdarma a věrnostní systém.