Naše maloobchodní prodejna AHAVA Praha, Milady Horákové 76, Praha 7 je otevřena od pondělí do pátku od 10 do 17hod. Těšíme se na Vaši návštěvu. VAŠE AHAVA
NEW

Hydratační gel krém pro muže 50ml

2 hodnocení
625 Kč
Momentálně nedostupné

Facial Moisture Active Gel Cream for Men 50ml

Hloubkově hydratační gel krém vyvinutý speciálně pro aktivní muže. Obsahuje patentovanou složku Osmoter™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře a je založen na speciálně vyvinuté hydratační technologii Moisture Suspension RE. Díky výtažkům z Aloe Vera a dalším aktivním ingrediencím poskytuje dokonalou hydrataci během celého dne. Krém má lehkou texturu, je vhodný pro teplejší roční období a určený pro všechny typy pleti.

Vegan Like all AHAVA products have always been

Můžeme doručit do:
4.10.2023
Kategorie: MUŽI
Položka byla vyprodána…

Hloubkově hydratační gel krém vyvinutý speciálně pro aktivní muže. Obsahuje patentovanou složku Osmoter™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře a je založen na speciálně vyvinuté hydratační technologii Moisture Suspension RE.

Díky výtažkům z Aloe Vera a dalším aktivním ingrediencím poskytuje dokonalou hydrataci během celého dne. Krém má lehkou texturu, je vhodný pro teplejší roční období a určený pro všechny typy pleti.

 

Hloubkově hydratační gel krém pro muže:

  •  obnovuje pokožku díky 21ti Minerálům z Mrtvého moře a patentované složce Osmoter™, které uzamykají vhkost hluboko v pokožce
  •  je založen na speciálně vyvinuté technologii Moisture Suspension RE - optimalizuje přirozenou schopnost Minerálů z Mrtvého moře zadržovat vlhkost uvnitř pokožky a tím udržovat hydrataci pleti po celý den
  •  obsahuje patentovanou složku PENTAVITIN - udržuje dlouhodobou hydrataci pokožky
  •  obsahuje Aloe Vera, Aminokyseliny a Antioxidanty pro dokonalou výživu, hydrataci a klidnění podrážděné pleti
  •  zanechává pokožku zklidněnou, hloubkově hydratovanou, vyživenou a svěží
  •  krém je vhodný pro všechny typy pleti.

men krem gel                                                                                   

                                                                                                 

POUŽITÍ

                                                                         

Aplikujte dostatečné množství krému na čistou  a suchou tvář.

 

 

 

 

OSMOTER

 

Co je na kosmetice AHAVA jedinečné - Minerální pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje její regeneraci a přispívá k udržení optimální hladiny vlhkosti pleti. Chrání pokožku proti škodám způsobených znečištěným ovzduším a zpomaluje proces stárnutí pleti. Výsledkem je obnovená pružnost, zdravější a neuvěřitelně měkká pokožka s mladistvým vzhledem.

 

Všechny výrobky AHAVA obsahují exkluzivní Minerální pleťový Osmoter™.

Produkt není vhodný pro děti do 3 let. 

 

Nepoužívejte prosím tento výrobek v případě, že jste přecitlivělí anebo alergičtí na jakoukoliv složku obsaženou ve výrobku – viz. Složení – Ingredients.

 INGREDIENTS - SLOŽENÍ