OSMOTER KONCENTRÁT TĚLOVÉ SUPERSÉRUM 100ml

Výrobce: AHAVA
Model: DSOC Body Serum
Dostupnost: Na skladě
890,00 Kč
Bez daně: 735,54 Kč

Osmoter Koncentrát tělové Supersérum  100ml

Trojnásobná koncentrace patentované směsi minerálů Osmoter z Mrtvého moře je skutečnou energetickou a hydratační bombou pro buňky pokožky těla. Sérum obohacené o exotické oleje jako např. Argánový, obnovující Ovocné kyseliny a Hnědou mořskou řasu Čepelatku prstnatou,  je unikátní nejen nemastnou texturou, ale i  okamžitým zpevňujícím a tonizačním účinkem.

 

Patentovaná složka Osmoter byla povýšena na vyšší úroveň a v roce 2016 společnost AHAVA vyvinula revoluční, ještě koncentrovanější exkluzivní Crystal Osmoter X3, který udržuje maximální hydrataci pokožky uzavřením vlhkosti v buňkách, detoxikuje buňky a dodává jim energii. Bojuje proti předčasnému stárnutí pleti a viditelně vyhlazuje pleť.

OsmoterX3 je třikrát koncentrovanější než samotný Osmoter . Je klíčový pro mezibuněčné funkce pokožky. Dodává pokožce více hydratace a uzavírá ji v buňkách, dodává pleti více jasu a přináší životaschopnost buňkám pro zvýšení jejich funkcí a udržení mladistvého vzhledu pleti.

 

Použití: Vmasírujte potřebné množství do pokožky těla po koupeli nebo sprchování. 

 

Neobsahuje Parabeny a ani Sulfáty SLS/SLES, je alergologicky testován a schválen i pro citlivou pokožku. Není určen pro děti do 3let.

 

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší