PŘÍRODNÍ BAHNO Z MRTVÉHO MOŘE 400gr

Výrobce: AHAVA
Model: Dead Sea Mud
Dostupnost: Na skladě
320,00 Kč
Bez daně: 264,46 Kč

Přírodní bahno z Mrtvého moře  400gr

Přírodní Bahno z Mrtvého moře urychluje metabolické funkce a tvorbu nových buněk, přičemž vyživuje pleť životně důležitými minerály. Vstřebává nadbytečné tukové výměšky a odstraňuje z pórů kůže nečistoty, detoxikuje a zvlhčuje pleť. Vysoká koncentrace a vzácná kvalita přírodních minerálů a dalších látek, zejména Hořčíku, Vápníku, Draslíku, Sodíku, Jódu a Brómu, stimuluje metabolické funkce v buňkách, což způsobuje obohacování pokožky substancemi, které podporují regeneraci a obnovu buněk. Výsledkem tohoto procesu je pokožka, která je zklidněná, vyhlazená, svěží  a jemná. Ohřáté bahno lze použít na bolesti svalů a kloubů.

 

Použití: Naneste  na vybrané partie těla a nechte působit 7-15 minut. Bahno poté důkladně smyjte teplou vodou. Při bolestech svalů a kloubů lze aplikovat bahno ohřáté v horké vodě nebo v mikrovlnné troubě na teplotu o něco vyšší než je teplota těla. Před ohřevem v mikrovlnné troubě sáček s bahnem otevřete. Před aplikací ohřátého bahna na pokožku zkontrolujte jeho teplotu, aby nebylo příliš horké! Při zánětech používejte bahno pouze za studena. K zevnímu použití. Nepoužívejte na pokožku obličeje, otevřené rány, záděry, ani na pokožku těsně po holení. Vyhněte se kontaktu s očima. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Neobsahuje Parabeny a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testován a schválen pro citlivou pokožku. Není určen pro děti do 3let.

 

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší