OSMOTER CRYSTAL X6 PLEŤOVÉ SUPERSÉRUM 30ml

Výrobce: AHAVA
Model: DSOC Crystal Osmoter
Dostupnost: Na skladě
1 360,00 Kč
Bez daně: 1 123,97 Kč

Osmoter Crystal X6 pleťové Supersérum  30ml

Šestinásobná koncentrace patentované směsi minerálů Osmoter  z Mrtvého moře je skutečnou energetickou a hydratační bombou pro buňky zralé a mdlé pleti. Pleť zůstává pevná, rozjasněná a hluboké vrásky jsou minimalizovány. Průlomové spojení vzácných olejů jako např. Olej z Třezalky, Jojogový olej, Rakytníkový, Makamadiový a  Brutnákový olej a minerálů z Mrtvého moře zabezpečuje dokonalou výživu, obnovu pleti, hydrataci, vyhlazení a její regeneraci. Toto Supersérum redukuje i hluboké vrásky a dodává pleti ztracenou elasticitu.

Patentovaná složka Osmoter byla povýšena na vyšší úroveň a v roce 2016 společnost AHAVA vyvinula revoluční, ještě koncentrovanější exkluzivní Crystal Osmoter  X6, který udržuje maximální hydrataci pokožky uzavřením vlhkosti v buňkách, detoxikuje buňky a dodává jim energii. Bojuje proti předčasnému stárnutí pleti a viditelně vyhlazuje pleť.

Osmoter X6 je šestkrát koncentrovanější než samotný Osmoter . Je klíčový pro mezibuněčné funkce pokožky. Dodává pokožce více hydratace a uzavírá ji v buňkách, dodává pleti více jasu a přináší životaschopnost buňkám pro zvýšení jejich funkcí a udržení mladistvého vzhledu pleti.

 

Použití: Aplikujte 3 až 4 kapky na čistý obličej, krk a dekolt,  jemně vmasírujte. Po 30 vteřinách aplikujte oblíbený krém AHAVA.

 

Neobsahuje Parabeny a ani Sulfáty SLS/SLES, je alergologicky testován a schválen i pro citlivou pokožku. Není určen pro děti do 3let.

 

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší