Vážení zákazníci, naše prodejna AHAVA PRAHA je otevřena od pondělí do pátku v době od 10,00hod. do 18,00hod. Těšíme se na Vás. VAŠE AHAVA

Tělové SuperSérum Dead Sea Osmoter koncentrát 100ml

Neohodnoceno
890 Kč
Vyprodáno

Dead Sea Osmoter™ Body Concentrate 100 ml

Exkluzivní zpevňující tělové SuperSérum obsahuje troj násobnou koncentraci patentované složky Osmoter™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře pro dosažení maximální hydratace, výživy, vyhlazení a zpevnění pokožky. 

Vegan Like all AHAVA products have always been

Kategorie: PLEŤ
Položka byla vyprodána…

Exkluzivní zpevňující tělové SuperSérum obsahuje troj násobnou koncentraci patentované složky Osmoter™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře pro dosažení maximální hydratace, výživy, vyhlazení a zpevnění pokožky. 

 

Exkluzivní tělové SuperSérum Dead Sea Osmoter koncentrát

  •  obsahuje troj násobnou koncentraci patentované složky Osmoter™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře
  •  obsahuje vzácný Argánový olej, obnovující Ovocné kyseliny a hnědou řasu Čepelatku prstnatou, které dodávají maximální výživu pokožce 
  •  obnovuje buňku po buňce, regeneruje je a navrací jim rovnováhu
  •  udržuje maximální hydrataci pokožky uzamčením vlhkosti v buňkách, následně je detoxikuje, obnoví a dodá jim energii
  •  zabezpečuje dokonalou výživu, hloubkovou hydrataci, obnovu, vyhlazení a regeneraci pokožky
  •  chrání pokožku před poškozením všemi vnějšími vlivy
  •  obnovuje vlhkost, pružnost a viditelně zpevňuje a tonizuje pokožku

 

  ikony age ruce                                                                                   pdp_howto_bodymoisturizer_1_5

 

 

      POUŽITÍ

 

Vmasírujte dostatečné množství SuperSéra do pokožky těla po koupání anebo sprchování.

Produkt není vhodný pro děti do 3 let.

Nepoužívejte prosím tento výrobek v případě, že jste přecitlivělí anebo alergičtí na jakoukoliv složku obsaženou ve výrobku – viz. Složení – Ingredients.

 

 

      OSMOTER™  DEAD SEA SUPERSÉRUM

Patentovaná složka Osmoter™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře byla povýšena na vyšší úroveň a v roce 2016 vyvinula společnost AHAVA nový, revoluční, eště koncentrovanější exkluzivní Crystal Osmoter X6 a Osmoter X3.

 

SuperSérum udržuje maximální hydrataci pokožky uzamčením vlhkosti v buňkách, detoxikuje je, obnovuje a dodává jim energii. Viditelně bojuje proti předčasnému stárnutí pleti a výrazně vyhlazuje a redukuje vrásky.

 

Osmoter™X3 je 3krát koncentrovanější a Osmoter™X6 je 6krát koncentrovanější než samotný Osmoter™. SuperSérum dodává pokožce více jasu a přináší životaschopnost buňkám ke zvýšení jejich funkcí a udržení mladistvého vzhledu pleti.

 

 

 

 

      OSMOTER

 

Co je na kosmetice AHAVA jedinečné - Minerální pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje její regeneraci a přispívá k udržení optimální hladiny vlhkosti pleti. Chrání pokožku proti škodám způsobených znečištěným ovzduším a zpomaluje proces stárnutí pleti. Výsledkem je obnovená pružnost, zdravější a neuvěřitelně měkká pokožka s mladistvým vzhledem.

 

Všechny výrobky AHAVA obsahují exkluzivní Minerální pleťový Osmoter™.

 

 INGREDIENTS - SLOŽENÍ