Naše maloobchodní prodejna AHAVA Praha, Milady Horákové 76, Praha 7 je otevřena od pondělí do pátku od 10 do 17hod. Těšíme se na Vaši návštěvu. VAŠE AHAVA

Oční SuperSérum Dead Sea Osmoter koncentrát

10 hodnocení

Dead Sea Osmoter™ Eye Concentrate 15ml Youth and Cellular Energizing Serum

Exkluzivní koncentrované oční SuperSérum s troj násobnou koncentrací patentované složky Osmoter s 21ti Minerály z Mrtvého moře, minimalizuje tmavé kruhy pod očima a jejich opuchnutí, hloubkově vyživuje, vyhlazuje, rozjasňuje, hydratuje a redukuje vrásky citlivého očního okolí pomocí Roll-on aplikátoru.

Vegan Like all AHAVA products have always been

Kategorie: PLEŤOVÁ SÉRA

Zvolte variantu

Obsah: 15ml
Skladem
Můžeme doručit do: 4.10.2023
980 Kč

Exkluzivní koncentrované oční SuperSérum s troj násobnou koncentrací patentované složky Osmoter s 21ti Minerály z Mrtvého moře, minimalizuje tmavé kruhy pod očima a jejich opuchnutí, hloubkově vyživuje, rozjasňuje, vyhlazuje, hydratuje a redukuje vrásky citlivého očního okolí pomocí Roll-on aplikátoru.

 

Exkluzivní oční SuperSérum Dead Sea koncentrát

  •  obsahuje troj násobnou koncentraci patentované složky Osmoter™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře
  •  obsahuje vzácné přírodní složky, výtažky z Albízie - Perského hedvábu, Kofeín a Aloe Vera, které minimalizují tmavé kruhy pod očima a zklidňují pleť
  •  obnovuje buňku po buňce, regeneruje je a navrací jim rovnováhu
  •  díky Roll-on aplikátoru dochází k redukci tmavých kruhů pod očima a minimalizaci opuchnutí očního okolí
  •  udržuje maximální hydrataci pokožky uzamčením vlhkosti v buňkách, následně je detoxikuje, obnoví a dodá jim energii
  •  zabezpečuje dokonalou výživu, hloubkovou hydrataci, obnovu, vyhlazení a regeneraci citlivého očního okolí
  •  dodává pokožce více jasu a přináší životaschopnost buňkách ke zvýšení jejich funkcí a udržení mladistvého vzhledu pleti
  •  napravuje viditelné známky pokročilého stárnutí pleti
  •  výrazně redukuje linky a vrásky

osmoter_1                                                                                web kruhy a pigment  

      POUŽITÍ

                                  

Aplikujte SuperSérum pomocí Roll-on aplikátoru na oční okolí ráno i večer.

Produkt není vhodný pro děti do 3 let.

Nepoužívejte prosím tento výrobek v případě, že jste přecitlivělí anebo alergičtí na jakoukoliv složku obsaženou ve výrobku – viz. Složení – Ingredients.

 

 

      OSMOTER™  DEAD SEA SUPERSÉRUM

Patentovaná složka Osmoter™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře byla povýšena na vyšší úroveň a v roce 2016 vyvinula společnost AHAVA nový, revoluční, eště koncentrovanější exkluzivní Crystal Osmoter X6 a Osmoter X3.

 

SuperSérum udržuje maximální hydrataci pokožky uzamčením vlhkosti v buňkách, detoxikuje je, obnovuje a dodává jim energii. Viditelně bojuje proti předčasnému stárnutí pleti a výrazně vyhlazuje a redukuje vrásky.

 

Osmoter™X3 je 3krát koncentrovanější a Osmoter™X6 je 6krát koncentrovanější než samotný Osmoter™. SuperSérum dodává pokožce více jasu a přináší životaschopnost buňkám ke zvýšení jejich funkcí a udržení mladistvého vzhledu pleti.

 

 

 

      OSMOTER

 

Co je na kosmetice AHAVA jedinečné - Minerální pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje její regeneraci a přispívá k udržení optimální hladiny vlhkosti pleti. Chrání pokožku proti škodám způsobených znečištěným ovzduším a zpomaluje proces stárnutí pleti. Výsledkem je obnovená pružnost, zdravější a neuvěřitelně měkká pokožka s mladistvým vzhledem.

 

Všechny výrobky AHAVA obsahují exkluzivní Minerální pleťový Osmoter™.

 

 INGREDIENTS - SLOŽENÍ