Naše maloobchodní prodejna AHAVA Praha, Milady Horákové 76, Praha 7 je otevřena od pondělí do pátku od 10 do 17 hod. Těšíme se na Vaši návštěvu! VAŠE AHAVA

Pleťové SuperSérum Dead Sea Crystal Osmoter™X6

9 hodnocení

Dead Sea CRYSTAL OSMOTER™ X6 Intense Wrinkle Reduction • Firming • Glow

Exkluzivní pleťové SuperSérum Osmoter Crystal X6 s 6ti násobnou koncentrací patentované složky Osmoter™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře, vzácnými oleji a svým jedinečným složením je perfektním pomocníkem pro dodání energie pokožce, vyhlazení vrásek, zpevnění a hloubkovou výživu zralé pleti. 

Vegan Like all AHAVA products have always been

Kategorie: PLEŤOVÁ SÉRA

Zvolte variantu

Obsah: 30 ml
Skladem
Můžeme doručit do: 27.2.2024
1 535 Kč

Exkluzivní pleťové SuperSérum Osmoter Crystal X6 s 6ti násobnou koncentrací patentované složky Osmoter™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře, vzácnými oleji a svým přelomovým složením je perfektním pomocníkem pro dodání energie pokožce, vyhlazení vrásek, zpevnění a hloubkovou výživu zralé pleti. 

 

Exkluzivní protivráskové SuperSérum Dead Sea Crystal Osmoter X6

  •  obsahuje 6ti násobnou koncentraci patentované složky Osmoter™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře
  •  obsahuje vzácné oleje - např. Jojobový, Rakytníkový, Makadamiový, Brutnákový a olej z Třezalky pro dosažení maximální výživy pleti a její vyhlazení
  •  obnovuje buňku po buňce, regeneruje je a navrací jim rovnováhu
  •  udržuje maximální hydrataci pokožky uzamčením vlhkosti v buňkách, následně je detoxikuje, obnoví a dodá jim energii
  •  zabezpečuje dokonalou výživu, hloubkovou hydrataci, obnovu, vyhlazení a regeneraci pleti
  •  dodává pokožce více jasu a přináší životaschopnost buňkách ke zvýšení jejich funkcí a udržení mladistvého vzhledu pleti
  •  napravuje viditelné známky pokročilého stárnutí pleti
  •  výrazně redukuje linky a vrásky
  •  obnovuje vlhkost, pružnost a viditelně zpevňuje kontury obličeje

 

osmoter                                                                                       pdp_howto_serums_1

 

      POUŽITÍ

 

Aplikujte 3 až 4 kapky na čistý obličej, okolí úst, krk a dekolt.

Jemně vmasíruje a po 30ti sekundách naneste Váš oblíbený krém.

Používejte ráno i večer.

Produkt není vhodný pro děti do 3 let.

Nepoužívejte prosím tento výrobek v případě, že jste přecitlivělí anebo alergičtí na jakoukoliv složku obsaženou ve výrobku – viz. Složení – Ingredients.

 

      OSMOTER™  DEAD SEA SUPERSÉRUM

Patentovaná složka Osmoter™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře byla povýšena na vyšší úroveň a v roce 2016 vyvinula společnost AHAVA nový, revoluční, eště koncentrovanější exkluzivní Crystal Osmoter X6 a Osmoter X3.

 

SuperSérum udržuje maximální hydrataci pokožky uzamčením vlhkosti v buňkách, detoxikuje je, obnovuje a dodává jim energii. Viditelně bojuje proti předčasnému stárnutí pleti a výrazně vyhlazuje a redukuje vrásky.

 

Osmoter™X3 je 3krát koncentrovanější a Osmoter™X6 je 6krát koncentrovanejší než samotný Osmoter™. SuperSérum dodává pokožce více jasu a přináší životaschopnost buňkám ke zvýšení jejich funkcí a udržení mladistvého vzhledu pleti.

 

 

 

 

      OSMOTER

 

Co je na kosmetice AHAVA jedinečné - Minerální pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje její regeneraci a přispívá k udržení optimální hladiny vlhkosti pleti. Chrání pokožku proti škodám způsobených znečištěným ovzduším a zpomaluje proces stárnutí pleti. Výsledkem je obnovená pružnost, zdravější a neuvěřitelně měkká pokožka s mladistvým vzhledem.

 

Všechny výrobky AHAVA obsahují exkluzivní Minerální pleťový Osmoter™.

 

 INGREDIENTS - SLOŽENÍ