Naše maloobchodní prodejna AHAVA Praha, Milady Horákové 76, Praha 7 je otevřena od pondělí do pátku od 10 do 17 hod. Těšíme se na Vaši návštěvu! VAŠE AHAVA

Age Control Rozjasňující a protivráskový oční krém 15ml

5 hodnocení
975 Kč
Skladem

Age Control Brightening & Anti Fatigue Eye Cream 15ml

Oční krém s lehkou, gelovou krémovou texturou, obsahuje vysokou koncentraci 21ti Minerálů z Mrtvého moře, patentované složky a aktivní přírodní ingredience, které rozjasňují pleť, minimalizují kruhy pod očima a otoky, chrání, vyhlazují a bojují proti vráskám citlivého očního okolí. Krém je vhodný pro věkovou skupinu 30+.

Vegan Like all AHAVA products have always been

 

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kategorie: PŘÍPRAVKY NA SKVRNY A KRUHY

Oční krém s lehkou, gelovou krémovou texturou, obsahuje vysokou koncentraci 21ti Minerálů z Mrtvého moře, patentované složky a aktivní přírodní ingredience, které rozjasňují pleť, minimalizují kruhy pod očima a otoky, chrání, vyhlazují a bojují proti vráskám citlivého očního okolí.

 

Age Control Oční rozjasňující a protivráskový krém

  •  obsahuje vysokou koncentraci 21ti Minerálů z Mrtvého moře a patentované složky Osmoter™, Haloxyl™, 3D™Komplex, GelAlg™ a Fucogel™
  •  obsahuje mořskou řasu Dunalliela Salina Algae, přírodní formu Retinolu, 3D™Komplex, které minimalizují výskyt vrásek a známek únavy
  •  zmenšuje otoky a kruhy kolem očí díky Kofeinu, rozjasňujícím aktivním peptidům a patentované složce Haloxyl™
  •  podporuje mikrocirkulaci krve, zvyšuje hydrataci a vyživuje citlivé oční okolí díky Vitamínům A a E
  •  krém je vhodný pro věkovou skupinu 30+

 

 age serum                                                                             oci

 

  POUŽITÍ

 

Aplikujte ráno a večer na čistou pleť a vmasírujte do pokožky očního okolí.

Produkt není vhodný pro děti do 3let.

Nepoužívejte prosím tento výrobek v případě, že jste přecitlivělí anebo alergičtí na jakoukoliv složku obsaženou ve výrobku – viz. Složení – Ingredients.

 

 

  AGE CONTROL

Produkty této pleťové řady jsou určeny pro unavenou, mdlou pleť s vráskami, dehydratovanou, s pigmentovými nedokonalostmi, která potřebuje dodat rozjasnění, hydrataci a výživu. Řada Age Control je vhodná pro věkovou skupinu 30+. Spojením účinků patentovaných složek Osmoter™, Komplexu VF™, Komplexu 3D™ a Urban™, bude Vaše pleť opět zářivá, hydratovaná, dokonale vyživena a zároveň chráněna před všemi vnějšími vlivy. 

 

 

  OSMOTER

 

Co je na kosmetice AHAVA jedinečné - Minerální pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje její regeneraci a přispívá k udržení optimální hladiny vlhkosti pleti. Chrání pokožku proti škodám způsobených znečištěným ovzduším a zpomaluje proces stárnutí pleti. Výsledkem je obnovená pružnost, zdravější a neuvěřitelně měkká pokožka s mladistvým vzhledem.

 

Všechny výrobky AHAVA obsahují exkluzivní Minerální pleťový Osmoter™.

 

 INGREDIENTS - SLOŽENÍ