Naše maloobchodní prodejna AHAVA Praha, Milady Horákové 76, Praha 7 je otevřena od pondělí do pátku od 10 do 17 hod. Těšíme se na Vaši návštěvu! VAŠE AHAVA

Protivráskový a intenzivně vyživující krém Crystal Osmoter X6 50ml

3 hodnocení
1 540 Kč
Momentálně nedostupné

Crystal Osmoter™ X6 Smoothing Cream 50ml

Protivráskový krém Crystal Osmoter X6 pro viditelné vyhlazení vrásek a linek. Hloubkově intenzivně vyživuje pleť, dodává jí záři, vitalitu a regeneruje ji díky patentovaným přírodním složkám a použité technologii "water free" - bez použití vody. Obsahuje tekutý přírodní jojobový pouštní olej, který se snadno vstřebává do pokožky, poskytuje intenzivní vlhkost, aniž by zanechával mastný film na pleti. Krém je vhodný pro suchou a zralou pleť.

VEGAN ● LIKE ALL AHAVA PRODUCTS HAVE ALWAYS BEEN

Můžeme doručit do:
23.4.2024
Kategorie: PŘÍPRAVKY NA VRÁSKY
Položka byla vyprodána…

Protivráskový krém Crystal Osmoter X6 pro viditelné vyhlazení vrásek a linek. Hloubkově intenzivně vyživuje pleť, dodává jí záři, vitalitu a regeneruje ji díky patentovaným přírodním složkám a použité technologii "water free" - bez použití vody.

Obsahuje tekutý přírodní jojobový pouštní olej, který se snadno vstřebává do pokožky, poskytuje intenzivní vlhkost, aniž by zanechával mastný film na pleti.

 

Protivráskový a intenzivně vyživující krém Crystal Osmoter X6:

  • viditelně vyhlazuje vrásky linky
  • obsahuje 6ti násobnou koncentraci patentované složky Osmoter™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře
  • obnovuje buňku po buňce, regeneruje je a navrací jim rovnováhu
  • udržuje maximální hydrataci pokožky uzamčením vlhkosti v buňkách, následně je detoxikuje, obnoví a dodá jim energii
  • zabezpečuje dokonalou výživu, hloubkovou hydrataci, obnovu, vyhlazení a regeneraci pleti
  • sofistikované složení přírodních ingrediencí a použití technologie "water free" - bez použití vody - transformuje Osmoter – exkluzivní přírodní minerální vodu z Mrtvého moře na strukturu bez obsahu vody – na pevné krystaly integrované do vzorce na bázi rostlinného oleje, což umožňuje dodávání Osmoteru do hlubších aktivních vrstev epidermis – pokožky.
  • obsahuje přírodní Jojobový pouštní olej a výtažky z Datlí, které se snadno vstřebávají a nezanechávají mastný film na pokožce
  • dodává pokožce více jasu a přináší životaschopnost buňkách ke zvýšení jejich funkcí a udržení mladistvého vzhledu pleti

 

osmoter even tone                crystal krem 900 600                          

POUŽITÍ

Aplikujte na čistý obličej, krk a dekolt ráno a večer.

 

 

OSMOTER™  DEAD SEA SUPERSÉRUM

Patentovaná složka Osmoter™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře byla povýšena na vyšší úroveň a v roce 2016 vyvinula společnost AHAVA nový, revoluční, eště koncentrovanější exkluzivní Crystal Osmoter X6 a Osmoter X3.

SuperSérum udržuje maximální hydrataci pokožky uzamčením vlhkosti v buňkách, detoxikuje je, obnovuje a dodává jim energii. Viditelně bojuje proti předčasnému stárnutí pleti a výrazně vyhlazuje a redukuje vrásky. 

Osmoter™X3 je 3krát koncentrovanější a Osmoter™X6 je 6krát koncentrovanejší než samotný Osmoter™. SuperSérum dodává pokožce více jasu a přináší životaschopnost buňkám ke zvýšení jejich funkcí a udržení mladistvého vzhledu pleti.

 

DEAD SEA OSMOTER 

Co je na kosmetice AHAVA jedinečné - Minerální pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje její regeneraci a přispívá k udržení optimální hladiny vlhkosti pleti. Chrání pokožku proti škodám způsobených znečištěným ovzduším a zpomaluje proces stárnutí pleti. Výsledkem je obnovená pružnost, zdravější a neuvěřitelně měkká pokožka s mladistvým vzhledem.

Všechny výrobky AHAVA obsahují exkluzivní Minerální pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - SLOŽENÍ ⇒