Naše maloobchodní prodejna AHAVA Praha, Milady Horákové 76, Praha 7 je otevřena od pondělí do pátku od 10 do 17 hod. Těšíme se na Vaši návštěvu! VAŠE AHAVA

Čistící bahenní plátýnková maska Sheet Mask 18gr

5 hodnocení
165 Kč
Skladem

Purifying Mud Sheet Mask 18gr

WOW efekt pro Vaši pleť - Rychlé použití s okamžitým účinkem. Hloubkově čistící bahenní plátýnková maska s obsahem přírodního Bahna a Minerálů z Mrtvého moře, rychle a důkladně čistí pleť, osvěžuje ji, změkčuje, detoxikuje, obnovuje a dodává hydrataci.

Vegan Like all AHAVA products have always been

Můžeme doručit do:
23.4.2024
Kategorie: ČIŠTĚNÍ PLETI

WOW efekt pro Vaši pleť - Rychlé použití s okamžitým účinkem. Hloubkově čistící bahenní plátýnková maska s obsahem přírodního Bahna a Minerálů z Mrtvého moře, rychle a důkladně čistí pleť, osvěžuje ji, změkčuje, detoxikuje, dodává hydrataci a obnovuje.

 

Čistící bahenní plátýnková maska Sheet Mask

  •  WOW efekt pro Vaši pleť
  •  rychlá aplikace s okamžitým účinkem
  •  obsahuje patentovanou složku Osmoter™- přírodní minerály z Mrtvého moře 
  •  obsahuje přírodní bahno z Mrtvého moře s obsahem esenciálních minerálů - účinně čistí pokožku, změkčuje a obnovuje ji
  •  obsahuje dřevěné uhlí minerálního původu - absorbuje toxiny, nečistoty a jiné nežádoucí složky z pokožky. Dodává pokožce zdravější vzhled.
  •  obsahuje 3D™ Complex - patentovaná kombinace přírodních minerálů z Mrtvého moře (Osmoter™), extraktu z Datlí a řasy z Mrtvého moře Dunaliella algae (přírodní retinol). Obnovuje pokožku, dodává jí hloubkovou hydrataci, výživu, vyhlazuje vrásky a regeneruje pokožku.
  •  obsahuje Niacinamide - známý jako Vitamin B3, má silné rozjasňující účinky na pleť. Sjednocuje tón pleti a minimalizuje pigmentaci.
  •  obsahuje protivráskový peptid, který viditelně redukuje vrásky a jemné linky
  •  obsahuje Sodium Hyaluronate - sodná sůl kyseliny Hyaluronové, která zvyšuje hydrataci v pokožce, zabezpečuje vstřebávání, váže na sebe vodu a tím napomáhá k lepšímu vzhledu pokožky
  •  přírodní patentované ingredience zabezpečují rychlé a důkladné čištění pleti, osvěžení, změkčení, detoxikaci, dodání hydratace a obnovení pokožky s každým použitím masky

 

mud sheet mask CZ                                                             mud sheet 3

POUŽITÍ

Aplikujte na čistou pleť.

Vyjměte masku z obalu a přiložte na obličej.

Maska se skládá ze 2 částí pro dokonalé překrytí obličeje.

Masku nechejte působit 20min, nejlépe v leže.

Odstraňte masku a zbytek přípravku smyjte teplou vodou.

Pokračujte v aplikaci oblíbeného krému.

 

Produkt není vhodný pro děti do 3 let.

Nepoužívejte prosím tento výrobek v případě, že jste přecitlivělí anebo alergičtí na jakoukoliv složku obsaženou ve výrobku – viz. Složení – Ingredients.

 

INGREDIENTS ⇒