Naše maloobchodní prodejna AHAVA Praha, Milady Horákové 76, Praha 7 je otevřena od pondělí do pátku od 10 do 17 hod. Těšíme se na Vaši návštěvu! VAŠE AHAVA

PŘÍRODNÍ BOTOX Oční krém na hluboké vrásky 15ml

3 hodnocení
1 500 Kč
Skladem

Apple of Sodom Advanced Smoothing Eye Cream 15ml

Luxusní protivráskový oční krém s chladivým aplikátorem dokonale vyhlazuje a vyplňuje i hluboké vrásky okolo očí na základě klinických testů v průměru o 19%. Krém poskytuje celodenní hydrataci delikátnímu očnímu okolí, minimalizuje černé kruhy pod očima a otoky. Ve spojení s patentovaným komplexem Apple of Sodom, účinnými Minerály z Mrtvého moře, aktivními Peptidy, Bambuckým máslem a přírodními ingrediencemi, pomáhá minimalizovat linky a vrásky, neutralizuje enviromentální stresory poškozující pokožku, obnovuje její pružnost a viditelně dodává pleti objem. Luxusní řada Apple of Sodom je revoluční novinka s jedinečným patentem Apple of Sodom Complex™, který má účinky PŘÍRODNÍHO BOTOXU bez použití injekcí.

VEGAN ● LIKE ALL AHAVA PRODUCTS HAVE ALWAYS BEEN

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kategorie: PŘÍPRAVKY NA VRÁSKY

Luxusní protivráskový oční krém dokonale vyhlazuje a vyplňuje i hluboké vrásky okolo očí na základě klinických testů v průměru o 19%. Krém poskytuje celodenní hydrataci delikátnímu očnímu okolí, minimalizuje černé kruhy pod očima a otoky. Ve spojení s patentovaným komplexem Apple of Sodom, účinnými Minerály z Mrtvého moře, aktivními Peptidy, Bambuckým máslem a přírodními ingrediencemi, pomáhá minimalizovat linky a vrásky, neutralizuje enviromentální stresory poškozující pokožku, obnovuje její pružnost a viditelně dodává pleti objem. Luxusní řada Apple of Sodom je revoluční novinka s jedinečným patentem Apple of Sodom Complex™, který má účinky PŘÍRODNÍHO BOTOXU bez použití injekcí.

 

Apple of Sodom Vyhlazující oční krém na hluboké vrásky:

 • dokonale vyhlazuje a vyplňuje hluboké vrásky okolo očí v průměru o 19%
 • chladivý aplikátor zajišťuje efektivní nanášení krému
 • poskytuje intenzivní celodenní hydrataci očnímu okolí
 • minimalizuje černé kruhy pod očima
 • redukuje otoky okolo očí
 • zpevňuje kontury očního okolí
 • obsahuje jedinečné spojení účinků 21ti Minerálů v patentované složce  Osmoter™ a výtažků z rostliny Apple of Sodom z Mrtvého moře
 • obsahuje exkluzivní patentovaný Komplex Apple of SodomTM ,  který účinně vyhlazuje a vyplňuje vrásky, což je vědecky dokázané
 • obsahuje ATPeptide -  biofunkční peptidy zvyšující energii v buňkách, revitalizují a vyhlazují pokožku, zlepšují fyziologické procesy v kůži a zvyšují produkci Kyseliny Hyaluronové
 • obnovuje pružnost očního okolí a zanechává ho dokonale jemné s mladistvým vzhledem

 

botox                           apple oci 2024 720 720

POUŽITÍ 

Aplikujte oční krém ráno a večer na čisté oční okolí. 

 

Výsledky klinických testů z nezávislé laboratoře:

 • 93 % žen potvrdilo viditelné dodání objemu v okolí očí a zmírnění známek únavy*
 • 85 % žen potvrdilo zpevnění očních vrásek*

*40 žen ve věku 35 let testovalo 1× denně po dobu 4 týdnů

-19 % snížení počtu hlubokých vrásek (pomocí Cutometer®)

 

 

APPLE OF SODOM – PŘÍRODNÍ BOTOX

 

AHAVA jako jediná kosmetická firma na světě spojila účinky Minerálů z Mrtvého moře a botanických výtažků z rostliny Apple of Sodom, pro získání maximálního účinku s výsledky PŘÍRODNÍHO BOTOXU bez použití injekcí!

 

AHAVA jako jediná společnost na světě vlastní Patent – Apple of Sodom™ Complex, který vyhlazuje viditelně i hluboké vrásky, zpevňuje kontury obličeje a dodává pokožce maximální plnost, hydrataci a výživu.

 

Výtažky z rostliny Apple of Sodom jsou získávány pomocí inovativních a udržitelných kmenových buněk. Byly vědecky prokázány účinky redukce zánětů a podráždění pleti, vyhlazení vrásek, spojením účinků Minerálů z Mrtvého moře a botanických výtažků z rostliny Apple of Sodom.

 

Všechny výrobky řady Apple of Sodom obsahují patentované složky:

•       AoS™ Complex  - Přírodní BOTOX - vyhlazení hlubokých vrásek

•       ATPepdite™ + Osmoter™ - zpevnění kontur obličeje, hloubková hydratace a výživa

 

ATPepdite™ zlepšuje metabolismus buněk, dodává jim energii, zrychluje tvorbu Kyseliny Hyalurovoné v pokožce, zvyšuje tvorbu Kolagenu a Elastinu, obnovuje buňku po buňce a chrání je před volnými radikály a vnějšími vlivy, které způsobují stárnutí pleti. Naplňují pokožku energií, vyhlazují ji a dodávají novou vitalitu.

 

Apple of Sodom - má vůni Cedrového dřeva a vodního Melounu, s květinovými tóny Frézie, Nektarinky, Jabloně a Verbeny.

 

INGREDIENTS - SLOŽENÍ ⇒