Naše maloobchodní prodejna AHAVA Praha, Milady Horákové 76, Praha 7 je otevřena od pondělí do pátku od 10 do 17 hod. Těšíme se na Vaši návštěvu! VAŠE AHAVA

Clineral X-ZEM Intenzivní krém na ruce 125ml

8 hodnocení
300 Kč
Skladem

X-ZEM Hand Cream 125ml - EKZÉM

Intenzivní krém na ruce vhodný na kůži postiženou Ekzémem, je obohacený o Minerály, Bahno z Mrtvého moře a aktivní ingredience, které dodávají pokožce hloubkovou hydrataci, výživu, zklidňují ji a obnovují její přirozený reliéf. Krém zklidňuje svrbění, minimalizuje začervenání a zamezuje praskání pokožky. Zanechává ji vláčnou, jemnou a dobře hydratovanou. Krém je vhodný i na ošetření celého těla.

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kategorie: DERMO

Intenzivní krém na ruce vhodný na kůži postiženou Ekzémem, je obohacený o Minerály, Bahno z Mrtvého moře a aktivní ingredience, které dodávají pokožce hloubkovou hydrataci, výživu, zklidňují ji a obnovují její přirozený reliéf. Krém zklidňuje svrbění, minimalizuje začervenání a zamezuje praskání pokožky. Zanechává ji vláčnou, jemnou a dobře hydratovanou. 

 

X-ZEM Intenzivní krém na ruce

  • hloubkově hydratuje pokožku a zklidňuje ji 
  • obsahuje Minerály z Mrtvého moře a aktivní ingredience pro dokonalou hydrataci a výživu pokožky
  • obsahuje 0,4% přírodního Bahna z Mrtvého moře - navrací pokožce přirozenou rovnováhu a detoxikuje ji 
  • obsahuje 0,1% extrakt Minerálů z Mrtvého moře  - zklidňují pokožku a regenerují ji 
  • obsahuje Bambucké máslo a Bergamotový olej  - zjemňují pokožku
  • obsahuje Kokosový a Jojobový olej - zabezpečují hydrataci 
  • obsahuje ABCD Komplex - zklidňuje pokožku a zamezuje začervenání 
  • krém lze použít na ošetření celého těla, nejen rukou

 

Neobsahuje Minerální oleje, Syntetické vůně a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pro citlivou pokožku.

 

CLINERAL                                                                                                   CLINERAL 2016 X-ZEM Hand Cream 125ml 1500x15005

    POUŽITÍ

 

Aplikujte dostatečné množství krému na čistou pokožku několikrát denně.

 

Není vhodné pro děti do 3 let.

 

Nepoužívejte prosím tento výrobek v případě, že jste přecitlivělí anebo alergičtí na jakoukoliv složku obsaženou ve výrobku – viz. Složení – Ingredients.

 

 

 

    DEAD SEA MUD – BAHNO Z MRTVÉHO MOŘE

 

Přírodní bahno z Mrtvého moře urychluje metabolické funkce a tvorbu nových buněk, přičemž vyživuje pleť životně důležitými minerály. Vstřebává nadbytečný tuk v pokožce a odstraňuje z pórů nečistoty, detoxikuje, dezinfikuje a zvlhčuje pleť. Vysoká koncentrace Bahna a Minerálů z Mrtvého moře – především Hořčíku, Vápníku, Draslíku, Sodíku, Jódu a Brómu, stimulují funkce v buňkách. Obohacují pokožku substancemi, které podporují regeneraci a obnovu buněk. Výsledkem tohoto procesu je zklidněná pokožka, čistá, vyhlazená a svěží.

 

SLOŽENÍ - INGREDIENTS ⇒