Naše maloobchodní prodejna AHAVA Praha, Milady Horákové 76, Praha 7 je otevřena od pondělí do pátku od 10 do 17 hod. Těšíme se na Vaši návštěvu! VAŠE AHAVA

Pleťové SuperSérum Dead Sea Osmoter koncentrát

3 hodnocení
1 040 Kč
Skladem

Dead Sea Osmoter™ Concentrate 30ml Moisture and Radiance Boosting Serum

Exkluzivní koncentrované protivráskové, hloubkově hydratační a výživné optimalizační SuperSérum s přelomovým složením a  troj násobnou koncentrací patentované složky Osmoter™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře pro maximální výživu, vyhlazení, vypnutí a rozzáření pleti. 

Vegan Like all AHAVA products have always been

Můžeme doručit do:
21.6.2024
Kategorie: PLEŤOVÁ SÉRA

Exkluzivní koncentrované protivráskové, hloubkově hydratační a výživné optimalizační SuperSérum s přelomovým složením a  troj násobnou koncentrací patentované složky Osmoter™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře pro maximální výživu, vyhlazení, vypnutí a rozzáření pleti. 

 

Exkluzivní protivráskové SuperSérum Dead Sea Osmoter koncentrát

  • obsahuje troj násobnou koncentraci patentované složky Osmoter™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře
  •  obsahuje vzácné přírodní složky, kyselinu Hyaluronovou a výtažky z hnědé řasy Čepelatky, pro dosažení maximální výživy pleti 
  •  obnovuje buňku po buňce, regeneruje je a navrací jim rovnováhu
  •  udržuje maximální hydrataci pokožky uzamčením vlhkosti v buňkách, následně je detoxikuje, obnoví a dodá jim energii
  •  zabezpečuje dokonalou výživu, hloubkovou hydrataci, obnovu, vyhlazení a regeneraci pleti
  •  dodává pokožce více jasu díky technologii PVP a přináší životaschopnost buňkách ke zvýšení jejich funkcí a udržení mladistvého vzhledu pleti
  •  výrazně redukuje linky, vrásky a chrání pleť před poškozením všemi vnějšími vlivy
  •  obnovuje vlhkost, pružnost a viditelně zpevňuje kontury obličeje

osmoter                                                                  pdp_howto_serums_1  

 

      POUŽITÍ

 

Používejte ráno a večer na čistý obličej, okolí úst, krk a dekolt.

Krátce vmasírujte a pak naneste svůj oblíbený krém.

Produkt není vhodný pro děti do 3 let.

Nepoužívejte prosím tento výrobek v případě, že jste přecitlivělí anebo alergičtí na jakoukoliv složku obsaženou ve výrobku – viz. Složení – Ingredients.

                                    

 

      OSMOTER™  DEAD SEA SUPERSÉRUM

Patentovaná složka Osmoter™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře byla povýšena na vyšší úroveň a v roce 2016 vyvinula společnost AHAVA nový, revoluční, eště koncentrovanější exkluzivní Crystal Osmoter X6 a Osmoter X3.

 

SuperSérum udržuje maximální hydrataci pokožky uzamčením vlhkosti v buňkách, detoxikuje je, obnovuje a dodává jim energii. Viditelně bojuje proti předčasnému stárnutí pleti a výrazně vyhlazuje a redukuje vrásky.

 

Osmoter™X3 je 3krát koncentrovanější a Osmoter™X6 je 6krát koncentrovanější než samotný Osmoter™. SuperSérum dodává pokožce více jasu a přináší životaschopnost buňkám ke zvýšení jejich funkcí a udržení mladistvého vzhledu pleti.

 

 

 

      OSMOTER

 

Co je na kosmetice AHAVA jedinečné - Minerální pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje její regeneraci a přispívá k udržení optimální hladiny vlhkosti pleti. Chrání pokožku proti škodám způsobených znečištěným ovzduším a zpomaluje proces stárnutí pleti. Výsledkem je obnovená pružnost, zdravější a neuvěřitelně měkká pokožka s mladistvým vzhledem.

 

Všechny výrobky AHAVA obsahují exkluzivní Minerální pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - SLOŽENÍ