VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, NAŠE MALOOBCHODNÍ PRODEJNA AHAVA PRAHA JE OTEVŘENA OD PONDĚLÍ DO PÁTKU OD 10 DO 18 HOD. TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU! VAŠE AHAVA

Pleťové SuperSérum Dead Sea Osmoter koncentrát

2 hodnocení
1 040 Kč
Skladem

Dead Sea Osmoter™ Concentrate 30ml Moisture and Radiance Boosting Serum

Exkluzivní koncentrované protivráskové, hloubkově hydratační a výživné optimalizační SuperSérum s přelomovým složením a  troj násobnou koncentrací patentované složky Osmoter™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře pro maximální výživu, vyhlazení, vypnutí a rozzáření pleti. 

Vegan Like all AHAVA products have always been

Můžeme doručit do:
8.2.2023
Kategorie: PLEŤOVÁ SÉRA

Exkluzivní koncentrované protivráskové, hloubkově hydratační a výživné optimalizační SuperSérum s přelomovým složením a  troj násobnou koncentrací patentované složky Osmoter™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře pro maximální výživu, vyhlazení, vypnutí a rozzáření pleti. 

 

Exkluzivní protivráskové SuperSérum Dead Sea Osmoter koncentrát

  • obsahuje troj násobnou koncentraci patentované složky Osmoter™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře
  •  obsahuje vzácné přírodní složky, kyselinu Hyaluronovou a výtažky z hnědé řasy Čepelatky, pro dosažení maximální výživy pleti 
  •  obnovuje buňku po buňce, regeneruje je a navrací jim rovnováhu
  •  udržuje maximální hydrataci pokožky uzamčením vlhkosti v buňkách, následně je detoxikuje, obnoví a dodá jim energii
  •  zabezpečuje dokonalou výživu, hloubkovou hydrataci, obnovu, vyhlazení a regeneraci pleti
  •  dodává pokožce více jasu díky technologii PVP a přináší životaschopnost buňkách ke zvýšení jejich funkcí a udržení mladistvého vzhledu pleti
  •  výrazně redukuje linky, vrásky a chrání pleť před poškozením všemi vnějšími vlivy
  •  obnovuje vlhkost, pružnost a viditelně zpevňuje kontury obličeje

osmoter                                                                  pdp_howto_serums_1  

 

      POUŽITÍ

 

Používejte ráno a večer na čistý obličej, okolí úst, krk a dekolt.

Krátce vmasírujte a pak naneste svůj oblíbený krém.

Produkt není vhodný pro děti do 3 let.

Nepoužívejte prosím tento výrobek v případě, že jste přecitlivělí anebo alergičtí na jakoukoliv složku obsaženou ve výrobku – viz. Složení – Ingredients.

                                    

 

      OSMOTER™  DEAD SEA SUPERSÉRUM

Patentovaná složka Osmoter™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře byla povýšena na vyšší úroveň a v roce 2016 vyvinula společnost AHAVA nový, revoluční, eště koncentrovanější exkluzivní Crystal Osmoter X6 a Osmoter X3.

 

SuperSérum udržuje maximální hydrataci pokožky uzamčením vlhkosti v buňkách, detoxikuje je, obnovuje a dodává jim energii. Viditelně bojuje proti předčasnému stárnutí pleti a výrazně vyhlazuje a redukuje vrásky.

 

Osmoter™X3 je 3krát koncentrovanější a Osmoter™X6 je 6krát koncentrovanější než samotný Osmoter™. SuperSérum dodává pokožce více jasu a přináší životaschopnost buňkám ke zvýšení jejich funkcí a udržení mladistvého vzhledu pleti.

 

 

 

      OSMOTER

 

Co je na kosmetice AHAVA jedinečné - Minerální pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje její regeneraci a přispívá k udržení optimální hladiny vlhkosti pleti. Chrání pokožku proti škodám způsobených znečištěným ovzduším a zpomaluje proces stárnutí pleti. Výsledkem je obnovená pružnost, zdravější a neuvěřitelně měkká pokožka s mladistvým vzhledem.

 

Všechny výrobky AHAVA obsahují exkluzivní Minerální pleťový Osmoter™.

 

INGREDIENTS - SLOŽENÍ