Naše maloobchodní prodejna AHAVA Praha, Milady Horákové 76, Praha 7 je otevřena od pondělí do pátku od 10 do 17 hod. Těšíme se na Vaši návštěvu! VAŠE AHAVA
LIMITOVANÁ AKCE

Mineral Radiance Detoxikační bahenní maska 100ml

3 hodnocení
469 Kč 670 Kč Sleva 30 %
Skladem

AKCE SLEVA 30%

Instant Detox Mud Mask 100ml

Unikátní detoxikační bahenní maska Mineral Radiance s okamžitým účinkem obsahuje patentované složky s 21ti Minerály z Mrtvého moře a aktivní přírodní ingredience, které hloubkově čistí póry, odplavují nečistoty, detoxikují, chrání, regenerují pokožku a navracejí jí rovnováhu, energii a záři. Maska chrání pokožku před poškozením vlivem městského znečištěného prostředí, neutralizuje podráždění pleti a dodává jí energii k její vlastní regeneraci. Maska je vhodná především pro mastnou, aknózní a problematickou pleť.

Vegan Like all AHAVA products have always been

Můžeme doručit do:
23.4.2024
Kategorie: PLEŤOVÉ MASKY

Unikátní detoxikační bahenní maska Mineral Radiance s okamžitým účinkem obsahuje patentované složky s 21ti Minerály z Mrtvého moře a aktivní přírodní ingredience, které hloubkově čistí póry, odplavují nečistoty, detoxikují, chrání, regenerují pokožku a navracejí jí rovnováhu, energii a záři. Maska chrání pokožku před poškozením vlivem městského znečištěného prostředí a škodlivému slnečnému žiareniu.

 

Mineral Radiance detoxikační bahenní maska

  •  obsahuje vysokou koncentraci 21 Minerálů z Mrtvého moře a patentovanou složku Osmoter™, které uzamykají vodu hluboko v pokožce
  •  obsahuje patentované složky OsmoGuard™, Venuceane™ a Signaline S™, které udržují vlhkost v pokožce, regenerují a dodávají energii
  •  obsahuje Bahno a Vodu z Mrtvého moře, které dokonale čistí, zklidňují a regenerují pokožku
  •  optimalizuje strukturu pokožky a zlepšuje její funkce k vlastní obnově
  •  hloubkově čistí póry, odplavuje všechny nečistoty a detoxikuje pokožku 
  •  chrání pokožku před poškozením vlivem městského  prostředí díky patentované složce PolluStop™
  •  neutralizuje podráždění pleti
  •  dodává pleti energii, záři a zanechává ji svěží
  •  maska je vhodná i na mastnou a aknózní pleť

MR mask_1                                              cist maska rad 900 600                                               

  POUŽITÍ

 

Aplikujte rovnoměrnou vrstvu masky na obličej, vyhněte se oblasti očí. Nechejte působit minimálně 2  až 10 min. a pak důkladně smyjte.

Produkt není vhodný pro děti do 3 let.

Nepoužívejte prosím tento výrobek v případě, že jste přecitlivělí anebo alergičtí na jakoukoliv složku obsaženou ve výrobku – viz. Složení – Ingredients.

 

 

  MINERAL RADIANCE

Spojením patentovaných složek Osmoter™, OsmoGuard™ a PolluStop™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře, vznikla řada Mineral Radiance, která chrání pleť před poškozením způsobeným městským prostředím a dodává pleti energii, záři a ochranu.

 

 

  OSMOTER

 

Co je na kosmetice AHAVA jedinečné - Minerální pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje její regeneraci a přispívá k udržení optimální hladiny vlhkosti pleti. Chrání pokožku proti škodám způsobených znečištěným ovzduším a zpomaluje proces stárnutí pleti. Výsledkem je obnovená pružnost, zdravější a neuvěřitelně měkká pokožka s mladistvým vzhledem.

 

Všechny výrobky AHAVA obsahují exkluzivní Minerální pleťový Osmoter™.

 

 INGREDIENTS - SLOŽENÍ