Naše maloobchodní prodejna AHAVA Praha, Milady Horákové 76, Praha 7 je otevřena od pondělí do pátku od 10 do 17 hod. Těšíme se na Vaši návštěvu! VAŠE AHAVA

PŘÍRODNÍ BOTOX Na vrásky kolem úst 15ml

35 hodnocení
790 Kč
Skladem

Apple of Sodom Lip Line Treatment 15ml

PŘÍRODNÍ BOTOX na vrásky kolem úst. Vyhlazuje a vyplňuje hluboké vrásky, účinně zpevňuje pokožku a vyžehlí vrásky kolem úst. Luxusní řada Apple of Sodom je revoluční novinka s jedinečným patentem Apple of Sodom Complex™, který má účinky PŘÍRODNÍHO BOTOXU bez použití injekcí. AHAVA jako jediná na světě spojila účinky 21ti Minerálů z Mrtvého moře a zázračných botanických účinků rostliny Apple of Sodom, pro maximální vyhlazení a vyplnění hlubokých vrásek, zpevnění kontur, hloubkovou hydrataci a výživu pokožky. 

VEGAN ● LIKE ALL AHAVA PRODUCTS HAVE ALWAYS BEEN

Můžeme doručit do:
23.4.2024
Kategorie: pRETINOL A PŘÍRODNÍ BOTOX LUXUSNÍ PÉČE

Luxusní řada Apple of Sodom je revoluční novinka s jedinečným patentem Apple of Sodom Complex™, který má účinky PŘÍRODNÍHO BOTOXU bez použití injekcí.

AHAVA jako jediná na světě spojila účinky 21ti Minerálů z Mrtvého moře a zázračných botanických účinků rostliny Apple of Sodom, pro maximální vyhlazení a vyplnění hlubokých vrásek, zpevnění kontur, hloubkovou hydrataci a výživu pokožky.

Intenzivní sofistikovaná péče o okolí úst viditelně vyhlazuje a vyplňuje hluboké vrásky, účinně zpevňuje pokožku a má účinky PŘÍRODNÍHO BOTOXU bez použití injekcí.

 

PŘÍRODNÍ BOTOX Na vrásky kolem úst:

 •  sofistikovaná péče - redukuje, vyhlazuje a vyplňuje vrásky kolem úst
 •  funguje jako žehlička vrásek kolem úst - pomáhá obnovit kůži a dodává jí objem
 •  jedinečné spojení účinků 21ti Minerálů v patentované složce  Osmoter™a výtažků z rostliny Apple of Sodom z Mrtvého moře
 •  obsahuje exkluzivní patentovaný Komplex Apple of SodomTM ,  který účinně vyhlazuje a vyplňuje vrásky, což je vědecky dokázané
 •  obsahuje Gatuline® Expression AF - botanické výtažky rostliny z Madagaskaru a další aktivní ingredience, které efektivně vyhlazují pokožku
 •  obsahuje Gatuline® In-Tense - koncentrovaný olejovitý extrakt z květů Spilanthes acmella speciálně vybraný v Jižní Africe pro svou vysokou koncentrovanost - zpevňuje pokožku, vyhlazuje vrásky a má schopnost remodelace pokožky
 •  obsahuje rostlinný komplex NMF - pomáhá opravit suchou, stárnoucí a poškozenou pokožku
 •  obsahuje Přírodní rostlinné oleje - kokosový, jojobový a slunečnicový - udržují pokožku vysoce hydratovanou, měkkou, pružnou, napnutou a zároveň poskytují pokožce relaxaci
 •  obsahuje Sodnou sůl Kyseliny Hyaluronové - zvyšuje obsah vlhkosti v pokožce
 •  obsahuje Bambucké máslo - je bohaté na esenciální mastné kyseliny a vitamíny - A, E, zlepšují hydrataci pokožky a její pružnost.

 

botox_1                                           apple lip

POUŽITÍ

Aplikujte ráno a večer na linii rtů pomocí aplikátoru,

který Vám doslova vyžehlí linky a vrásky kolem rtů a úst.

 

Biologické testy dokázaly významné zlepšení v:

 • Produkci energie pokožky ATP
 • Regeneraci matričních buněk v dermis
 • Antistresové ochraně buněk proti stárnutí pokožky – lepší
  zvládnutí nízké hladiny kyslíku - Hypoxie

 

aos lip testy

 

APPLE OF SODOM – PŘÍRODNÍ BOTOX 

AHAVA jako jediná kosmetická firma na světě spojila účinky Minerálů z Mrtvého moře a botanických výtažků z rostliny Apple of Sodom, pro získání maximálního účinku s výsledky PŘÍRODNÍHO BOTOXU bez použití injekcí!

AHAVA jako jediná společnost na světě vlastní Patent – Apple of Sodom™ Complex, který vyhlazuje viditelně i hluboké vrásky, zpevňuje kontury obličeje a dodává pokožce maximální plnost, hydrataci a výživu.

Výtažky z rostliny Apple of Sodom jsou získávány pomocí inovativních a udržitelných kmenových buněk. Byly vědecky prokázány účinky redukce zánětů a podráždění pleti, vyhlazení vrásek, spojením účinků Minerálů z Mrtvého moře a botanických výtažků z rostliny Apple of Sodom.

Všechny výrobky řady Apple of Sodom obsahují patentované složky:

•       AoS™ Complex  - Přírodní BOTOX - vyhlazení hlubokých vrásek

•       ATPepdite™ + Osmoter™ - zpevnění kontur obličeje, hloubková hydratace a výživa 

ATPepdite™ zlepšuje metabolismus buněk, dodává jim energii, zrychluje tvorbu Kyseliny Hyaluronové v pokožce, zvyšuje tvorbu Kolagenu a Elastinu, obnovuje buňku po buňce a chrání je před volnými radikály a vnějšími vlivy, které způsobují stárnutí pleti. Naplňují pokožku energií, vyhlazují ji a dodávají novou vitalitu.

 

INGREDIENTS - SLOŽENÍ ⇒