Naše maloobchodní prodejna AHAVA Praha, Milady Horákové 76, Praha 7 je otevřena od pondělí do pátku od 10 do 17 hod. Těšíme se na Vaši návštěvu! VAŠE AHAVA

Safe pRetinol™ Protivrásková, hydratační a zpevňující pleťová maska Sheet Mask 17gr

1 hodnocení
185 Kč
Skladem

Safe pRetinol™ Sheet Mask 17gr

Luxusní vysoce koncentrovaná maska proti vráskám s jedinečným patentovaným komplexem pRetinol™, exkluzivní směsí Minerálů z Mrtvého moře Osmoter™, výtažků z řasy z Mrtvého moře Dunaliella Salina a biotechnologických složek. Komplex funguje jako bezpečný Retinol přirozeně působící na pokožku pro redukci hlubokých vrásek a docílení hladké pleti. Viditelně zlepšuje zářivost, tón a texturu pokožky. Maska dále obsahuje směs výtažků z ovoce, peptidů a Kyseliny hyaluronové pro zářivý a vitální vzhled pokožky plný nové energie.  

VEGAN ● LIKE ALL AHAVA PRODUCTS HAVE ALWAYS BEEN

 

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kategorie: pRETINOL A PŘÍRODNÍ BOTOX LUXUSNÍ PÉČE

Luxusní vysoce koncentrovaná maska proti vráskám s jedinečným patentovaným komplexem pRetinol™, exkluzivní směsí Minerálů z Mrtvého moře Osmoter™, výtažků z řasy z Mrtvého moře Dunaliella Salina a biotechnologických složek.

Komplex funguje jako bezpečný Retinol přirozeně působící na pokožku pro redukci hlubokých vrásek a docílení hladké pleti. Viditelně zlepšuje zářivost, tón a texturu pokožky. Maska dále obsahuje směs výtažků z ovoce, peptidů a Kyseliny hyaluronové pro zářivý a vitální vzhled pokožky plný nové energie.  

AHAVA R&D team objevil novou přírodní formu Retinolu bez vedlejších účinků.  

 • Patent je založen na přirozené enzymatické aktivitě kůže, která sama produkuje Retinol cíleně do jednotlivých buněk dle jejich potřeby.
 • AHAVA pRetinol™- patentovaný komplex je formulován tak, aby fungoval jako bezpečný přírodní Retinol pro redukci vrásek a hladší povrch pokožky.
 • Pouze tímto způsobem - Retinol se vyrábí v kůži, na místě přesně podle potřeb a „požadavků“ pokožky, aniž by nutil pokožku přizpůsobit se molekule retinolu, tedy bez běžných vedlejších účinků.

 

Vysoce koncentrovaná pRetinol™ Sheet Mask s obsahem Retinolu:

 • bezpečná a účinná koncentrovaná maska s obsahem bezpečného Retinolu bez vedlejší účinků
 • dlouhotrvající hloubková hydratace a výživa, vitalita, hebkost a zářivost pleti
 • zpevňuje obličejové kontury a cíleně vyplňuje vrásky
 • patentovaný komplex pRetinol™ je založen na přirozené tvorbě Retinolu díky aktivním ingrediencím řasy z Mrtvého moře s vysokým obsahem Betakarotenu, patentované složky Osmoter™ plné Minerálů z Mrtvého moře a biotechnologických přísad
 • obsahuje 5 druhů přírodních AHA kyselin - eliminují jemné vrásky, zanechávají pokožku jemnou a zářivou
 • obsahuje čistý Hyaluronový prášek pro dokonalou hydrataci, dodává pokožce plnost, hebkost a pevnost
 • obsahuje Idealift™ - stimuluje syntézu elastinu, posiluje pokožku, zlepšuje její tón a přispívá k pevnosti pleti
 • maska je vhodná pro pleť od 25let 

 

pRetinol mask                                                        retinol sheet 2

POUŽITÍ

Aplikujte masku na obličej, nechejte působit min. 15 minut a jemně odstraňte.

Zbytek masky vmasírujte do pokožky.

 

Produkt není vhodný pro děti do 3 let.

Nepoužívejte prosím tento výrobek v případě, že jste přecitlivělí anebo alergičtí na jakoukoliv složku obsaženou ve výrobku – viz. Složení – Ingredients.

 

INGREDIENTS ⇒