Naše maloobchodní prodejna AHAVA Praha, Milady Horákové 76, Praha 7 je otevřena od pondělí do pátku od 10 do 17 hod. Těšíme se na Vaši návštěvu! VAŠE AHAVA

Safe pRetinol™ Protivráskový a hydratační multifunkční krém 50ml

11 hodnocení
1 620 Kč
Skladem

Safe pRetinol™ 24/7 Cream 50ml

Multifunkční protivráskový a hydratační denní/noční krém. Revoluční patentovaný komplex pRetinol™ je založen na aktivních ingrediencích unikátní řasy z Mrtvého moře Dulaliella Salina s vysokým obsahem přírodního Betakarotenu jako přirozeného zdroje Retinolu. Ve spojení s patentovanou složkou Osmoter™ - exkluzivní směsí Minerálů z Mrtvého moře a biotechnologických přísad, viditelně vyhlazuje pokožku, působí protivráskově, hloubkově hydratuje, vyživuje pleť a dodává jí hedvábnou hladkost. Patent je založen na přirozené enzymatické aktivitě kůže, která sama produkuje Retinol cíleně do jednotlivých buněk dle jejich potřeby bez vedlejších účinků.

VEGAN ● LIKE ALL AHAVA PRODUCTS HAVE ALWAYS BEEN

Můžeme doručit do:
23.4.2024
Kategorie: pRETINOL A PŘÍRODNÍ BOTOX LUXUSNÍ PÉČE

Multifunkční protivráskový a hydratační denní/noční krém. Revoluční patentovaný komplex pRetinol™ je založen na aktivních ingrediencích unikátní řasy z Mrtvého moře Dulaliella Salina s vysokým obsahem přírodního Betakarotenu jako přirozeného zdroje Retinolu. Ve spojení s patentovanou složkou Osmoter™ - exkluzivní směsí Minerálů z Mrtvého moře a biotechnologických přísad, viditelně vyhlazuje pokožku, působí protivráskově, hloubkově hydratuje, vyživuje pleť a dodává jí hedvábnou hladkost.

AHAVA R&D team objevil novou přírodní formu Retinolu bez vedlejších účinků.  

 • Patent je založen na přirozené enzymatické aktivitě kůže, která sama produkuje Retinol cíleně do jednotlivých buněk dle jejich potřeby.
 • AHAVA pRetinol™- patentovaný komplex je formulován tak, aby fungoval jako bezpečný přírodní Retinol pro redukci vrásek a hladší povrch pokožky.
 • Pouze tímto způsobem - Retinol se vyrábí v kůži, na místě přesně podle potřeb a „požadavků“ pokožky, aniž by nutil pokožku přizpůsobit se molekule retinolu, tedy bez běžných vedlejších účinků.

 

Multifunkční pRetinol™ denní/noční protivráskový a hydratační krém:

 • bezpečný a účinný protivráskový krém s obsahem bezpečného Retinolu bez vedlejší účinků
 • dlouhotrvající hloubková hydratace a výživa
 • 24\7 víceúčelové využití – noční/denní krém
 • patentovaný komplex pRetinol™ je založen na přirozené tvorbě Retinolu díky aktivním ingrediencím řasy z Mrtvého moře s vysokým obsahem Betakarotenu, patentované složky Osmoter™ plné Minerálů z Mrtvého moře a biotechnologických přísad 
 • obsahuje Stratyxil™ - posiluje bariérovou funkci pokožky
 • obsahuje Gatuline® - viditelně vyhlazuje pokožku a redukuje hluboké vrásky
 • obsahuje Lipigenine™ - extrakt z Lněného semínka - působí hydratačně a výživně, zabraňuje dehydrataci pokožky, její přecitlivělosti a zlepšuje její strukturu
 • krém je vhodný pro pleť od 25let 

 

osmoter even tone                                     retinol 1

POUŽITÍ

Aplikujte krém na čistou pleť ráno a večer. 

 

Produkt není vhodný pro děti do 3 let.

Nepoužívejte prosím tento výrobek v případě, že jste přecitlivělí anebo alergičtí na jakoukoliv složku obsaženou ve výrobku – viz. Složení – Ingredients.

 

INGREDIENTS ⇒